Feedback-ul clientilor pentru produsele din categoria: Biciclete. In spatele fiecarei recenzii se afla o experienta care conteaza!
- Avantaje
- bun
- Comentariu
- bun
- Avantaje
- Pretul, dotarile, aspectul
- Dezavantaje
- Atentia la detalii
- Comentariu
- La inceput eram un pic sceptic.Impreuna cu in prieten neam comandat biciclete al lui este un CUBE aim race. Am meu in DEVRON RM1.9 am facut un test sa vedem unde este diferenta acea de 1000 lei intre ele. Au ajuns le am asamblat ambele si pot sa spun ca nu se regaseste diferenta de 1000 de lei. Bicicleta merge foarete bine suspesia e ce trebuie. Am testat si pe asfast si in padure. Sau descurcat de minune ambere. Acum vine proba timpului sa vedem care rezista mai mult. Eu zic ca a meritat achizitia. Daca esti in cautare de MTB ieftin si bun DEVRON RM.1.9 este o alegere buna
- Comentariu
- Super multumit am prinso la pretul de 1000 ron
- Comentariu
- Sunt mulțumit de produsul comandat cât și de livrarea cu promptitudine
- Comentariu
- Merge super! Mai am de. Reglat putin la schimbatoare si sa invat sa folosesc corext foaia x cu pinionul y dar la 1000 lei in urma reducerii este top… Franele hidraulice merg perfect, am reglat f usor sabotii sa nu mai frece. Toate reglajele conform paginii oficiale de youtube! Foarte multumit, nu regret decizia!
Folosim cookie-uri pentru a personaliza conținutul și anunțurile, pentru a oferi funcții de rețele sociale și pentru a analiza traficul. De asemenea, le oferim partenerilor de rețele sociale, de publicitate și de analize informații cu privire la modul în care folosiți site-ul nostru. Aceștia le pot combina cu alte informații oferite de dvs. sau culese în urma folosirii serviciilor lor.
Citeste mai multCookie-urile necesare ajută la a face un site utilizabil prin activarea funcţiilor de bază, precum navigarea în pagină şi accesul la zonele securizate de pe site. Site-ul nu poate funcţiona corespunzător fără aceste cookie-uri.
Cookie-urile de statistică îi ajută pe proprietarii unui site să înţeleagă modul în care vizitatorii interacţionează cu site-urile prin colectarea şi raportarea informaţiilor în mod anonim.
Cookie-urile de marketing sunt utilizate pentru a-i urmări pe utilizatori de la un site la altul. Intenţia este de a afişa anunţuri relevante şi antrenante pentru utilizatorii individuali, aşadar ele sunt mai valoroase pentru agenţiile de puiblicitate şi părţile terţe care se ocupă de publicitate.